مرجع فایل های کمیاب

مرجع فایل های کمیاب فلش فارسی موبایل وتبلت و...

مرجع فایل های کمیاب

مرجع فایل های کمیاب فلش فارسی موبایل وتبلت و...

دانلود فایل فلش گوشی سامسونگ,دانلود فایل فلش گوشی سونی, دانلود فایل فلش گوشی تبلت چینی ,دانلود فایل فلش گوشی ایسر, دانلود فایل فلش گوشی اسمارت ,دانلود فایل فلش گوشی هواوی, دانلود فایل فلش گوشی انواع گوشی وتبلت....

۸۸ مطلب در تیر ۱۳۹۵ ثبت شده است

کارآموزی در پارس خودرو

برچسب ها : کارآموزی در پارس خودرو , پروژهایی در مورد کارآموزی در پارس خودرو , مقالاتی در مورد کارآموزی در پارس خودرو , مطالبی در مورد کارآموزی در پارس خودرو


کارآموزی در پارس خودرو
دسته: آزمون ارشد
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 35 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 69

میزان کار آیی شمع ها بطور معمول 10000 مایل می باشد اما توصیه می شود که هر 3000 مایل یک بار شمع ها را باز کرده و آنها را تمیز و بررسی کرده و مجدداً ببندید و یا همچنین در اکثر مواقعی که موتور شرایط کار کرد خوبی ندارد اکثر شمع های امروزی به طور یک تکه ساخته شده جنس عایق آنها سرامیک بوده و از بدنه ای محکم و پر قدرت برخوردارند

خرید

برای باز کردن شمع ها به روش زیر عمل کنید :

ابتدا وایرهای ولتاژ بالا را از شمعها جدا کرده و وایر مربوط به هر شمع را علامت بزنید همواره دقت داشته باشید که وایرها را با وسایل نوک تیز علامت گذاری نکنید زیرا ممکن است لایه های محافظ عایق شمع ها آسیب ببینید ، اگر شمعها قبلاً درست بسته شده باشند باز کردن آنها آسانی می باشد . توصیه اکید آن است برای باز کردن شمع ها از آچار بکس ، رینگی یا آچار مخصوص شمع استفاده کنید . در هنگام استفاده از آچار ها دقت کنید که درست تا انتهای در شمع فرو رفته باشند و به طور اریب (به سمت یک طرف) قرار نگرفته باشند زیرا این کتر باعث ضربه زدن به عایق (چینی یا سرامیک) شمع خواهد شد . بعد از باز کردن شمع ها و وارسی نمودن و ان را تمیز کرده ، مقدار دهانه شمع را بررسی کنید . (بافیلر مخصوص شمع ) سپس قبل از بستن شمعها رزوه های آنها را با روغن موتور مقدار چرب کرده و آنها را ببندید .

برای بستن شمعها به طریقه زیرعمل کنید :

 • تا جایی که ممکن است شمعها را با دست سفت کنید .
 • سپس با استفاده از یک آچار مناسب (طبق دستور العمل های سازنده ) آنها را سفت کنید . هیچگاه  شمعها را بیش از حد سفت نکنید .چون در این صورت در هنگام سرویس بعدی برای باز کردن آنها با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد . لازم به ذکر می باشد که در موتور هایی با آلیاژهای سبک اینکار باعث زدن به رزوه ها شده و ممکن است است صدمات جبران ناپذیری را به موتور وارد می کند .

بعد از تعویض شمعها اطمینان حاصل کنید که از شمعها یکسان (پایه کوتاه یا پایه بلند ) استفاده می کنید . این مسئله خصوصاً در مواقعی که از یک جنس مختلف قرار است استفاده شود . اهمیت زیادی پیدامی کند .

بستن شمعها اشتباه ممکن است خصوصاً در سرعتهای بالا مشکلات عدیده زیادی را فراهم آورد . در اشکال زیر مراحل پاک کردن شمعها را مشاهده می کنید .

8- برای جیلوگیری از ورود ذرات معلق به درون سیلندر که باعث صدمه زدن به موتور می شود . هنگام باز کردن شمع ابتدا اطراف آن را با یک برس نرم تمیز کنید .

9- برای باز کردن شمع حتماً از آچار رینگی یا بکس استفاده کرد و آنها را خوب جا بزنید ، دقت کنید که بدنه عایق بدنه شمع آسیب نبیند .

10- بدنه رزوه شده شمع را باید با یک برس نرم روغنی شده در یک ظرف سفید پاک کنید . استفاده از برس سیمی توصیه نمی شود .

11- قبل از تنظیم دهانه شمع ابتدا با یک وسیله خاص مقداری الکترود را خم کنید . از نیروی خیلی زیاد استفاده نکنید.

12- هر گونه مواد زاید را از سطح شمع و مرکز الکترودها پاک کنید تاجایی که کاملاً تمیز شود .

13- حال به آرامی الکترود منفی را تا جایی که توسط شرکت سازنده معرفی شده برگردانید . برای اینکار می توانید از یک فیلر سخت استفاده کنید .

بررسی نقایص فنی شمعها

 1. شمع سالم : نوک عایق تمیز می باشد و بر نگ قهوه ای روشن می باشد . هیچ روغن یا کربن اضافی در روی آن نیست و الکترودها نیز سائیده نشده اند
 2. شمع روغنی : روغن زیاد روی شمع نشانگر سائیدگی رینگها و یا چسبیدن سوپاپ ها باشد در بعضی از مواقع استفاده از یک شمع داغتر مشکل را حل می کند .
 3.  شمع دوده ای : یک مخلوط غنی به علت عدم صحیح کار کردن سیستم سوخت رسانی می باشد یا به علت استفاده زیاد از ساسات .
 4. عایق دودهای :ریتارد بودن یا مخلوط ضعیف باعث بیش از حد داغ شدن عایق شمع می شود .
 5.  الکترود ای فرساییده شده : افزایش دمای حاصله باعث خورده شده الکترود دمای حاصله باعث خورده شده الکترود ها می شود . شمعها در چنین صورتی باعث تعویض گردد .
 6. شمع شل بسته شده : در چنین حالتی گرما باعث خراب شدن رزوه ها می شود . در چنین حالتی شمعها را مجدداً تمیز کرده و ببندید .
 7. شمع رسوب کرده (حالت1) : در چنین مواقعی شمعها باید هر 3000 مایل یکبار تعویض شوند .
 8.  شمع رسوبی (حالت 2) : ذرات این شمع رسوب کرده ولی نیستند در چنین حالتی ذرات را پاک کرده و مجدداً شمع را ببندید .
 9. شمع رسوبی (حالت 3) : با تداوم استفاده حالت دوم ذرات ذوب شده ممکن است باعث اشتعال شده و ممکن است باعث اشتعال غیر هماهنگ در محفظه بشوند .
 10.  شمع رسوبی (حالت 4) : تشدید سوم کار آیی جایی خواهند رساند که شمع باید حتماً تعویض شود .
 11. شمع رسوبی (حالت 5) : آخرین مرحله شمعهای رسوبی این است که ذرات کاملاً به بدنه شمع می چسبند . شمع باید حتماً تعویض گردد .
 12. شمع ساییده شده : تمامی شمعها را هر 1000 مایل یکبار حتماً تعویض کنید . البته هر شمعی که سائیده شده است .

پمپهای سوخت (بنزینی) :

پمپ بنزینی مکانیک :

عملکرد : در تحول ضربات مکشی ، چرخش خارج از مرکز میل بادامک باعث          می شودکه بازوهای متحرک که دیافراگم را به طرف بالا می رانند حرکت کنند و باعث می شود که سوخت که به دریچه ورودی یک راهه رانده شود . این مکش باعث بسته شدن دریچه خروجی می گردد. در طول برگشت ضربات ، دیافراگم توسط یک فنر به سمت پایین می رود . فشار سوخت باعث باز شدن دریچه های خروجی می شود و دریه ورودی را می بندند . سپس سوخت از دریچه خروجی وارد کاربراتور می شود .

خرید

برچسب ها : کارآموزی در پارس خودرو , پروژهایی در مورد کارآموزی در پارس خودرو , مقالاتی در مورد کارآموزی در پارس خودرو , مطالبی در مورد کارآموزی در پارس خودرو

 • موافقین ۰ مخالفین ۰
 • ۳۱ تیر ۹۵ ، ۱۶:۰۰
 • ۳۳ نمایش
 • احمد رضوانی

فایل فلش فارسی HTC D820S (رام فارسی HTC D820TS)رسمی و مخصوص فلش تولز

خرید

برچسب ها : فایل فلش فارسی HTC D820S (رام فارسی HTC D820TS)رسمی و مخصوص فلش تولز , فایل فلش HTC D820US , فایل HTC D820US , HTC D820US , فایل فلش فارسی HTC D820US , رام HTC D820US , رام رسمی HTC D820US , رام فارسی HTC D820US , فلش HTC D820US , مشکل فلش HTC D820US , اموزش فلش HTC D820US , فریمور HTC D820US , فریمور فارسی HTC D820US , فریمور رسمی HTC D820US , فایل تست شده HTC D820US , HTC D820US rom , HTC


فایل فلش فارسی HTC D820S (رام فارسی HTC D820TS)رسمی و مخصوص فلش تولز
دسته: اچ تی سی | HTC
فرمت فایل: rar
حجم فایل: 293 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 1

فایل فلش رسمی و فارسی HTC D820US مخصوص فلش تولز

خرید

فایل فلش رسمی و فارسی اچ تی سی مدل HTC D820S

فایل فلش رسمی و فارسی اچ تی سی مدل HTC D820TS

فایل فلش رسمی و فارسی اچ تی سی مدل HTC D820US 

حل مشکل ویروسی بودن و هنگ روی ارم

حل مشکل بریک شدن بعد از فلش این مدل

قابل رایت از طریق فلش تولز 100% تست شده

فایل فلش فارسی HTC D820S (رام فارسی HTC D820TS)رسمی و مخصوص فلش تولز

این گوشی رام فارسی ندارد . و با مورلوکال فارسی نمی شود.

این رام روی هر سه HTC D820S,HTC D820TS & HTC D820US مدل قابل رایت خواهد بود.

برخی از سایت های سود جود فایل های رو تحت عنوان فایل فلش فارسی عرضه میکنند که از سایت ها دیگه کپی برداری کرده و بعد از رایت میبینید که فارسی نیستند و یا روی لوگو میمونن.

این رام 100% رسمی هست واز دسته رام های کوک شده بی کیفیت نیست.

پس از پرداخت به صورت انلاین موارد لازم در دسترستان قرار خواهد گرفت.

 

 
Title: D820S & D820TS & D820US Firmware Flash Tools
Listed: 2015/12/26

Firmware Details

 •   Device:  HTC
 • Model: D820S,D820TS & D820US
 •  CPU: MT6752
 • Android: 4.4.4
 • Region: Middle East 
 • Language:multi language
 • Status: Official
 • Type: Full firmware imag
 • ------------
 • راهنما:بعد از خرید انلاین یه فایل کم حجم فشرده رو دانلود خواهید کرد.این فایل کم حجم رو از حالت فشرده خارج کرده یک فایل تکست که حاوی لینک دانلود اصلی فایل است برای شما قابل مشاهده و استفاده خواهد بود.
 • موافقین ۰ مخالفین ۰
 • ۳۱ تیر ۹۵ ، ۱۰:۰۰
 • ۴۰ نمایش
 • احمد رضوانی

پرسشنامه خلاقیت دکتر سلطانی

برچسب ها : پرسشنامه خلاقیت دکتر سلطانی , شیوه نمره گذاری , روایی و پایایی پرسشنامه , پرسشنامه 40 سوالی , پرسشنامه سنجش خلاقیت سلطانی , پرسشنامه , خلاقیت دکتر سلطانی , دکتر سلطانی

پرسشنامه خلاقیت دکتر سلطانی دسته: آزمون ارشد
فرمت فایل: docx
حجم فایل: 16 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 4

پرسشنامه خلاقیت سلطانی دارای ۴۰ گویه است که توسط دکتر سلطانی تدوین گردیده است نحوه ی پاسخگویی به آن از طیف لیکرت چهار گزینه ای از کاملاً موافق تا کاملاً مخالف می باشد

خرید

پرسشنامه سنجش خلاقیت دکتر سلطانی

پرسشنامه خلاقیت سلطانی دارای ۴۰ گویه است که توسط  دکتر سلطانی تدوین گردیده است. نحوه ی پاسخگویی به آن از طیف لیکرت چهار گزینه ای از کاملاً موافق تا کاملاً مخالف می باشد.

محتوای فایل :
 
1- مقدمه و تاریخچه
 
2- شیوه نمره گذاری
 
3- روایی و پایایی پرسشنامه
 
4- پرسشنامه 40 سوالی
 
 
تعدادی از سوالات :
 1. تازگی و بدیع بودن مسائل و موضوعات و کار محوله برای من جالب و راضی کننده است.
 2. پیچیدگی مسائل و موضوعات و کار ، توجه من را به خود جلب می کنند و از این بابت احساس رضایت می کنم.
 3. ...

خرید

برچسب ها : پرسشنامه خلاقیت دکتر سلطانی , شیوه نمره گذاری , روایی و پایایی پرسشنامه , پرسشنامه 40 سوالی , پرسشنامه سنجش خلاقیت سلطانی , پرسشنامه , خلاقیت دکتر سلطانی , دکتر سلطانی

 • موافقین ۰ مخالفین ۰
 • ۳۱ تیر ۹۵ ، ۰۷:۰۰
 • ۳۱ نمایش
 • احمد رضوانی

فایل فلش فارسی desire 616 dual (رام فارسی desire 616 dual)

خرید

برچسب ها : فایل فلش فارسی desire 616 dual (رام فارسی desire 616 dual) , فارسی desire 616 , اموزش فارسی desire 616 , اموزش فارسی سازی desire 616 , منو فارسی desire 616 , فایل فلش فارسی desire 616 , فایل فلش فارسی تست شده desire 616 , رام desire 616 , رام فارسی desire 616 , رام رسمی desire 616 , رام رسمی و فارسی desire 616 , فریمور فارسی desire 616 , فریمور رسمی desire 616 , فارسی سازی desire 616 , فارسی کردن desire 616


فایل فلش فارسی desire 616 dual (رام فارسی desire 616 dual)
دسته: اچ تی سی | HTC
فرمت فایل: rar
حجم فایل: 191 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 1

فایل فلش رسمی و فارسی اچ تی سی مدل htc desire 616 dual sim قابل رایت از طریق فلش تولز (تست شده )

خرید

 

فایل فلش رسمی و فارسی اچ تی سی مدل htc desire 616 dual sim

قابل رایت از طریق فلش تولز 100% تست شده

 

این گوشی رام فارسی ندارد و به سختی فارسی می شود.

برخی از سایت های سود جود فایل های رو تحت عنوان فایل فلش فارسی عرضه میکنند که از سایت ها دیگه کپی برداری کرده و بعد از رایت میبینید که فارسی نیستند و یا روی لوگو میمونن.برخی با مورلوکال فارسی میشن که با ریست پاک میشن.

شما با داشتن این فایل میتوانید تمام سری های htc 616 dual سیم رو بدون مشکل فلش و فارسی سازی کنید.

این رام 100% رسمی هست واز دسته رام های کوک شده بی کیفیت نیست.

این فایل بار ها و بار ها روی مدل های مختلف تست شده و دوستانی که تا کنون از ما خرید داشتند میدونن که این سایت فایل های ناکار امد قرار نمیده.

پس از پداخت به صورت انلاین موارد لازم در دسترستان قرار خواهد گرفت.

 

 
Title:htc desire 616 dual sim
Listed: 2015/11/27

Firmware Details

 •   Device:  HTC
 • Model: Desire 616 dual sim
 •  CPU: MT6592
 • Android: 4.2.2
 • Region: Middle East 
 • Language:multi language
 • Status: Official
 • Type: Full firmware imag
 • ------------
 • راهنما:بعد از خرید انلاین یه فایل کم حجم فشرده رو دانلود خواهید کرد.این فایل کم حجم رو از حالت فشرده خارج کرده یک فایل تکست که حاوی لینک دانلود اصلی فایل است برای شما قابل مشاهده و استفاده خواهد بود.
 • موافقین ۰ مخالفین ۰
 • ۳۱ تیر ۹۵ ، ۰۰:۵۰
 • ۳۱ نمایش
 • احمد رضوانی

حل مشکل اکانت گوگل J510G frp بدون باکس وخاموشی

حل مشکل اکانت گوگل J510G frp بدون باکس وخاموشی
دسته: سامسونگ |Samsung
فرمت فایل: rar
حجم فایل: 192 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 1

اموزش حل مشکل اکانت گوگل و ارور Custom Binary blocked by FRP Lock در گوشی Galaxy j5 2016 J510G بدون خاموشی و صد در صد تست شده

خرید

 • راهنما:بعد از خرید انلاین یه فایل کم حجم فشرده رو دانلود خواهید کرد.این فایل کم حجم رو از حالت فشرده خارج کرده یک فایل تکست که حاوی لینک دانلود اصلی فایل است برای شما قابل مشاهده و استفاده خواهد بود.

Samsung Galaxy J5 2016 J510G google account bypass 

حل مشکل هنگ روی ارم و ارور Custom Binary blocked by FRP Lock

حل مشکل اکانت گوگل  FRP بعد ریست و فلش 

بدون نیاز به باکس وساپورت نکردن OTG

%100 تست شده وبدون مشکل خاموشی
 
 
 

 

این مدل یعنی ساموسنگ Galaxy J5 2016 J510G در بعضی مواقع بعد از ارایت رام و یا ریکاوری روی ارم می ماند و با ارورCustom Binary blocked by FRP Lock مواجه می شوید. ویا بعد از فلش و ریست کردن روی اکانت گوگل گیر میکند و با باکس های نظیر Z3X  و BST ریست Frp نمی شود و ارورمی دهد و متاسفانه otg رو هم ساپورت نمیکند. بنابرین اموز حل تمامی این مشکلات در سایت قرار گرفت.دقت کنید Galaxy J5 2016 چندین مدل دارد که این اموزش مخصوص مدل SM-J510Gهست و روی مدل های دیگر به هیچ وجه تست نشود.
SM-J510G Custom Binary blocked by FRP Lock
SM-J510G Custom Binary blocked by FRP
SM-J510G frp lock
SM-J510G frp unlock
SM-J510G otg
SM-J510G google account REMOVE
SM-J510G google account bypass
SM-J510G google account
SM-J510G google lock
SM-J510G Reset AFRP
SM-J510G Reset FRP file
SM-J510G Reset FRP
SM-J510G fix otg 
مشکل SM-J510G    
ارم SM-J510G   
هنگ روی ارم SM-J510G   
ارور SM-J510G   
لوگو SM-J510G   
هنگ روی لوگو SM-J510G   
بالا نیامدن SM-J510G   
قفل SM-J510G    
قفل گوگل SM-J510G    
مشکل قفل گوگل SM-J510G   
انلاک SM-J510G  
اکانت گوگل SM-J510G    
مشکل اکانت گوگل SM-J510G    
اکانت جیمیل SM-J510G   
جیمیل SM-J510G   
حدف جیمیل SM-J510G   
حذف اکانت جیمیل SM-J510G   
فایل حل مشکل SM-J510G frp
 
 
 
 

خرید

برچسب ها : حل مشکل اکانت گوگل J510G frp بدون باکس وخاموشی , J510G Custom Binary blocked by FRP Lock , J510G Custom Binary blocked by FRP , J510G frp lock , J510G frp unlock , J510G otg , J510G google account REMOVE , J510G google account bypass , J510G google account , J510G google lock , J510G Reset AFRP , J510G Reset FRP file , J510G Reset FRP , J510G fix otg , قفل گوگل J510G , مشکل قفل گوگل J510G , انلاک J510G

 • موافقین ۰ مخالفین ۰
 • ۳۰ تیر ۹۵ ، ۱۶:۰۰
 • ۴۲ نمایش
 • احمد رضوانی

دسته: اسمارت | Smart
فرمت فایل: rar
حجم فایل: 0 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 1

فایل فلش رسمی و فارسی Smart CoralT2 S5030 مخصوص فلش تولز

خرید

 

 • راهنما:بعد از خرید انلاین یه فایل کم حجم فشرده رو دانلود خواهید کرد.این فایل کم حجم رو از حالت فشرده خارج کرده یک فایل تکست که حاوی لینک دانلود اصلی فایل است برای شما قابل مشاهده و استفاده خواهد بود.

فایل فول فلش رسمی و فارسی گوشی چینی مدل Smart CoralT2 S5030

حاوی فایل های یوزر دیتا و کش -قابل رایت از طریق فلش تولز 

حل مشکل هنگ روی ارم و ویروسی بودن رام

%100 رسمی حاوی اندروید 5.1 


فایل فلش Smart S5030 (رام Smart S5030)مخصوص فلش تولز

 

 

Title: Smart CoralT2 S5030 Firmware Flash Tools

Listed: 2016/04/29

Firmware Details

 •   Device:  Smart CoralT2
 •   Model: S5030 
 •  CPU: MT6580
 • Android: 5.1
 • Region: Middle East 
 • Language:multi language
 • Status: Official
 • Type: Full firmware imag
فایل فلش Smart CoralT2 S5030             
فایل Smart CoralT2 S5030             
Smart CoralT2 S5030             
فایل فلش فارسی Smart CoralT2 S5030             
رام Smart CoralT2 S5030             
رام رسمی Smart CoralT2 S5030             
رام فارسی Smart CoralT2 S5030             
فلش Smart CoralT2 S5030             
مشکل فلش Smart CoralT2 S5030                
فریمور Smart CoralT2 S5030             
فریمور فارسی Smart CoralT2 S5030             
فریمور رسمی  Smart CoralT2 S5030             
فایل تست شده Smart CoralT2 S5030             
Smart CoralT2 S5030  rom
Smart CoralT2 S5030  file flash
Smart CoralT2 S5030  firmware
فایل فلش Smart CoralT2             
فایل Smart CoralT2             
Smart CoralT2             
فایل فلش فارسی Smart CoralT2             
رام Smart CoralT2             
رام رسمی Smart CoralT2             
رام فارسی Smart CoralT2             
فلش Smart CoralT2             
مشکل فلش Smart CoralT2                
فریمور Smart CoralT2             
فریمور فارسی Smart CoralT2             
فریمور رسمی  Smart CoralT2             
فایل تست شده Smart CoralT2             
Smart CoralT2 rom
Smart CoralT2 file flash
Smart CoralT2 firmware
فایل فلش CoralT2 S5030             
فایل CoralT2 S5030             
CoralT2 S5030             
فایل فلش فارسی CoralT2 S5030             
رام CoralT2 S5030             
رام رسمی CoralT2 S5030             
رام فارسی CoralT2 S5030             
فلش CoralT2 S5030             
مشکل فلش CoralT2 S5030                
فریمور CoralT2 S5030             
فریمور فارسی CoralT2 S5030             
فریمور رسمی  CoralT2 S5030             
فایل تست شده CoralT2 S5030             
CoralT2 S5030 rom
CoralT2 S5030 file flash
CoralT2 S5030 firmware
CORAL_T2_MP_5.1_SMA_IR_03
S5030AP_MP_5.1_SMA_IR_18_04
ALPS.L1.MP6.V2_TINNO6580.WE.L
full_s5030-user 5.1 LMY47I 1449821266 release-keys
 

 

خرید

برچسب ها : فایل فلش Smart S5030 (رام Smart S5030)مخصوص فلش تولز , فایل فلش Smart S5030 MTK , فایل Smart S5030 MTK , Smart S5030 MTK , فایل فلش فارسی Smart S5030 MTK , رام Smart S5030 MTK , رام رسمی Smart S5030 MTK , رام فارسی Smart S5030 MTK , فلش Smart S5030 MTK , مشکل فلش Smart S5030 MTK , فریمور Smart
 • موافقین ۰ مخالفین ۰
 • ۳۰ تیر ۹۵ ، ۱۰:۰۰
 • ۲۹ نمایش
 • احمد رضوانی

دسته: سامسونگ |Samsung
فرمت فایل: rar
حجم فایل: 201 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 1

اموزش حل مشکل اکانت گوگل و ارور Custom Binary blocked by FRP Lock در گوشی Galaxy J7 J700H DS بدون خاموشی و صد در صد تست شده

خرید

 • راهنما:بعد از خرید انلاین یه فایل کم حجم فشرده رو دانلود خواهید کرد.این فایل کم حجم رو از حالت فشرده خارج کرده یک فایل تکست که حاوی لینک دانلود اصلی فایل است برای شما قابل مشاهده و استفاده خواهد بود.

Samsung Galaxy J7 J700H/DS google account bypass 

حل مشکل هنگ روی ارم و ارور Custom Binary blocked by FRP Lock

حل مشکل اکانت گوگل  FRP بعد ریست و فلش 

بدون نیاز به باکس وساپورت نکردن OTG

%100 تست شده وبدون مشکل خاموشی
 
 در اندروید 5
 

حل مشکل اکانت گوگل J700H frp بدون باکس وخاموشی

این مدل یعنی ساموسنگ Galaxy J7 J700H/DS در بعضی مواقع بعد از ارایت رام و یا ریکاوری روی ارم می ماند و با ارورCustom Binary blocked by FRP Lock مواجه می شوید. ویا بعد از فلش و ریست کردن روی اکانت گوگل گیر میکند و با باکس های نظیر Z3X  و BST ریست Frp نمی شود و ارورمی دهد و متاسفانه otg رو هم ساپورت نمیکند. بنابرین اموز حل تمامی این مشکلات در سایت قرار گرفت.دقت کنید Galaxy J7 چندین مدل دارد که این اموزش مخصوص مدل J700H/DSهست و روی مدل های دیگر به هیچ وجه تست نشود.
J700H Custom Binary blocked by FRP Lock,J700H Custom Binary blocked by FRP,J700H frp lock,J700H frp unlock,J700H otg
,J700H google account REMOVE,J700H google account bypass,J700H google account,J700H google lock,J700H Reset FRP
,J700H Reset FRP file,J700H Reset FRP,J700H fix otg ,مشکل J700H ,ارم J700H,هنگ روی ارم J700H,ارور J700H,لوگو J700H,هنگ روی لوگو J700H
,بالا نیامدن J700H,قفل J700H ,قفل گوگل J700H ,مشکل قفل گوگل J700H,انلاک J700H ,اکانت گوگل J700H ,مشکل اکانت گوگل J700H ,اکانت جیمیل J700H
,جیمیل J700H,حدف جیمیل J700H,حذف اکانت جیمیل J700H,فایل حل مشکل J700H  frp,Galaxy J7 Custom Binary blocked by FRP Lock
,Galaxy J7 Custom Binary blocked by FRP,Galaxy J7 frp lock,Galaxy J7 frp unlock,Galaxy J7 otg,Galaxy J7 google account REMOVE
,Galaxy J7 google account bypass,Galaxy J7 google account,Galaxy J7 google lock,Galaxy J7 Reset FRP,Galaxy J7 Reset FRP file
,Galaxy J7 Reset FRP,Galaxy J7 fix otg ,مشکل Galaxy J7 ,ارم Galaxy J7,هنگ روی ارم Galaxy J7,ارور Galaxy J7,لوگو Galaxy J7
,هنگ روی لوگو Galaxy J7,بالا نیامدن Galaxy J7,قفل Galaxy J7 ,قفل گوگل Galaxy J7 ,مشکل قفل گوگل Galaxy J7,انلاک Galaxy J7
,اکانت گوگل Galaxy J7 ,مشکل اکانت گوگل Galaxy J7 ,اکانت جیمیل Galaxy J7,جیمیل Galaxy J7,حدف جیمیل Galaxy J7,حذف اکانت جیمیل Galaxy J7
,فایل حل مشکل Galaxy J7  frp,J700H/DS Custom Binary blocked by FRP Lock,J700H/DS Custom Binary blocked by FRP
,J700H/DS frp lock,J700H/DS frp unlock,J700H/DS otg,J700H/DS google account REMOVE,J700H/DS google account bypass
,J700H/DS google account,J700H/DS google lock,J700H/DS Reset FRP,J700H/DS Reset FRP file,J700H/DS Reset FRP,J700H/DS fix otg
,مشکل J700H/DS ,ارم J700H/DS,هنگ روی ارم J700H/DS,ارور J700H/DS,لوگو J700H/DS,هنگ روی لوگو J700H/DS,بالا نیامدن J700H/DS,قفل J700H/DS 
,قفل گوگل J700H/DS ,مشکل قفل گوگل J700H/DS,انلاک J700H/DS ,اکانت گوگل J700H/DS ,مشکل اکانت گوگل J700H/DS ,اکانت جیمیل J700H/DS
,جیمیل J700H/DS,حدف جیمیل J700H/DS,حذف اکانت جیمیل J700H/DS,فایل حل مشکل J700H/DS  frp,SM-J700H Custom Binary blocked by FRP Lock
,SM-J700H Custom Binary blocked by FRP,SM-J700H frp lock,SM-J700H frp unlock,SM-J700H otg,SM-J700H google account REMOVE
,SM-J700H google account bypass,SM-J700H google account,SM-J700H google lock,SM-J700H Reset FRP,SM-J700H Reset FRP file
,SM-J700H Reset FRP,SM-J700H fix otg ,مشکل SM-J700H ,ارم SM-J700,هنگ روی ارم SM-J700H,ارور SM-J700H,لوگو SM-J700H
,هنگ روی لوگو SM-J700H,بالا نیامدن SM-J700H,قفل SM-J700H ,قفل گوگل SM-J700H ,مشکل قفل گوگل SM-J700H,انلاک SM-J700H ,اکانت گوگل SM-J700H 
,مشکل اکانت گوگل SM-J700H ,اکانت جیمیل SM-J700H,جیمیل SM-J700H,حدف جیمیل SM-J700H,حذف اکانت جیمیل SM-J700H,فایل حل مشکل SM-J700H  frp

خرید

برچسب ها : حل مشکل اکانت گوگل J700H frp بدون باکس وخاموشی , J700H Custom Binary blocked by FRP Lock , J700H Custom Binary blocked by FRP , J700H frp lock , J700H frp unlock , J700H otg , J700H google account REMOVE , J700H google account bypass , J700H google account , J700H google lock , J700H Reset FRP , J700H Reset FRP file , J700H Reset FRP , J700H fix otg , مشکل J700H , ارم J700H , هنگ روی ارم J700H , ارور J700H

 • موافقین ۰ مخالفین ۰
 • ۳۰ تیر ۹۵ ، ۰۰:۱۰
 • ۴۰ نمایش
 • احمد رضوانی

فایل فلش ME-720 (رام ME-720)مخصوص فلشر

فایل فلش ME-720 (رام ME-720)مخصوص فلشر
دسته: مارشال|Marshall
فرمت فایل: rar
حجم فایل: 0 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 1

فایل فلش فارسی تبلت مارشال مدل Marshal ME_720 مخصوص فلشر

خرید

 • راهنما:بعد از خرید انلاین یه فایل کم حجم فشرده رو دانلود خواهید کرد.این فایل کم حجم رو از حالت فشرده خارج کرده یک فایل تکست که حاوی لینک دانلود اصلی فایل است برای شما قابل مشاهده و استفاده خواهد بود.

فایل فول فلش فارسی تبلت مارشال مدل Marshal ME-720 

قابل رایت با فونیکس سوئیت و فونیکس کارت

حاوی اندروید 4 و مخصوص فلشر


 

 

 

 

Marshal ME-720 Firmware

Listed: 2016/07/15

Firmware Details

 •  Device: Marshal 
 •   Model:   ME-720
 • Android: 4
 • CPU : ALLWINNER
 • Language:Multi Language
 • Status: Official
 • Type: Full firmware image
 • فایل فلش Marshal ME-720           
  فایل Marshal ME-720           
  Marshal ME-720           
  فایل فلش فارسی Marshal ME-720           
  رام Marshal ME-720           
  رام رسمی Marshal ME-720           
  رام فارسی Marshal ME-720           
  فلش Marshal ME-720           
  مشکل فلش Marshal ME-720              
  فریمور Marshal ME-720           
  فریمور فارسی Marshal ME-720           
  Marshal ME-720 rom
  Marshal ME-720 file flash
  Marshal ME-720 firmware
  فایل فلش ME-720           
  فایل ME-720           
  ME-720           
  فایل فلش فارسی ME-720           
  رام ME-720           
  رام رسمی ME-720           
  رام فارسی ME-720           
  فلش ME-720           
  مشکل فلش ME-720              
  فریمور ME-720           
  فریمور فارسی ME-720           
  ME-720 rom
  ME-720 file flash
  ME-720 firmware
 •  

 

خرید

برچسب ها : فایل فلش ME-720 (رام ME-720)مخصوص فلشر , فایل فلش ME_720 , فایل ME_720 , ME_720 , فایل فلش فارسی ME_720 , رام ME_720 , رام رسمی ME_720 , رام فارسی ME_720 , فلش ME_720 , مشکل فلش ME_720 , فریمور ME_720 , فریمور فارسی ME_720 , ME_720 rom , ME_720 file flash , ME_720 fir

 • موافقین ۰ مخالفین ۰
 • ۲۹ تیر ۹۵ ، ۱۶:۰۰
 • ۴۲ نمایش
 • احمد رضوانی

Samsung Galaxy J5  J500F google account bypass 

حل مشکل هنگ روی ارم و ارور Custom Binary blocked by FRP Lock

حل مشکل اکانت گوگل  FRP بعد ریست و فلش 

 بدون نیاز به فیلم های اموزشی نا کار امد

بدون نیاز به باکس وساپورت نکردن OTG

%100 تست شده وبدون مشکل خاموشی
 

حل مشکل اکانت گوگل J500F/DS frp بدون باکس وخاموشی

این مدل یعنی ساموسنگ Galaxy J5 J500F در بعضی مواقع بعد از ارایت رام و یا ریکاوری روی ارم می ماند و با ارورCustom Binary blocked by FRP Lock مواجه می شوید. ویا بعد از فلش و ریست کردن روی اکانت گوگل گیر میکند و با باکس های نظیر Z3X  و BST ریست Frp نمی شود و ارورمی دهد و متاسفانه otg رو هم ساپورت نمیکند. بنابرین اموز حل تمامی این مشکلات در سایت قرار گرفت.دقت کنید Galaxy J5 چندین مدل دارد که این اموزش مخصوص مدل SM-J500Fهست و روی مدل های دیگر به هیچ وجه تست نشود.
SM-J500F Custom Binary blocked by FRP Lock
SM-J500F Custom Binary blocked by FRP
SM-J500F frp lock
SM-J500F frp unlock
SM-J500F otg
SM-J500F google account REMOVE
SM-J500F google account bypass
SM-J500F google account
SM-J500F google lock
SM-J500F Reset FRP
SM-J500F Reset FRP file
SM-J500F Reset FRP
SM-J500F fix otg 
مشکل SM-J500F 
ارم SM-J500F
هنگ روی ارم SM-J500F
ارور SM-J500F
لوگو SM-J500F
هنگ روی لوگو SM-J500F
بالا نیامدن SM-J500F
قفل SM-J500F 
قفل گوگل SM-J500F 
مشکل قفل گوگل SM-J500F
انلاک SM-J500F
اکانت گوگل SM-J500F 
مشکل اکانت گوگل SM-J500F 
اکانت جیمیل SM-J500F
جیمیل SM-J500F
حدف جیمیل SM-J500F
حذف اکانت جیمیل SM-J500F
فایل حل مشکل SM-J500F  frp
J500F/DS Custom Binary blocked by FRP Lock
J500F/DS Custom Binary blocked by FRP
J500F/DS frp lock
J500F/DS frp unlock
J500F/DS otg
J500F/DS google account REMOVE
J500F/DS google account bypass
J500F/DS google account
J500F/DS google lock
J500F/DS Reset FRP
J500F/DS Reset FRP file
J500F/DS Reset FRP
J500F/DS fix otg 
مشکل J500F/DS 
ارم J500F/DS
هنگ روی ارم J500F/DS
ارور J500F/DS
لوگو J500F/DS
هنگ روی لوگو J500F/DS
بالا نیامدن J500F/DS
قفل J500F/DS 
قفل گوگل J500F/DS 
مشکل قفل گوگل J500F/DS
انلاک J500F/DS
اکانت گوگل J500F/DS 
مشکل اکانت گوگل J500F/DS 
اکانت جیمیل J500F/DS
جیمیل J500F/DS
حدف جیمیل J500F/DS
حذف اکانت جیمیل J500F/DS
فایل حل مشکل J500F/DS  frp
 
 

خرید

برچسب ها : حل مشکل اکانت گوگل J500F/DS frp بدون باکس وخاموشی , J500F Custom Binary blocked by FRP Lock , J500F Custom Binary blocked by FRP , J500F frp lock , J500F frp unlock , J500F otg , J500F google account REMOVE , J500F google account bypass , J500F google account , J500F google lock , J500F Reset FRP , J500F Reset FRP file , J500F Reset FRP , J500F fix otg , ارم J500F , هنگ روی ارم J500F , ارور J500F , لوگو J500F
 • موافقین ۰ مخالفین ۰
 • ۲۹ تیر ۹۵ ، ۱۰:۰۰
 • ۴۰ نمایش
 • احمد رضوانی

Samsung Galaxy S7 Edge G935F google account bypass 

حل مشکل هنگ روی ارم و ارور Custom Binary blocked by FRP Lock

حل مشکل اکانت گوگل  FRP بعد ریست و فلش 

بدون نیاز به رایت فایل های SBOOT که به هیچ عنوان جواب نمی دهد

بدون نیاز به برنامهSideSyncکه اصلا در این مدل کارایی ندارد (حتی با رایت SBOOT)

بدون نیاز به باکس (هیچ یک از باکس ها ساپورت نمیکند) وساپورت نکردن OTG

در اندروید 6.0 بدون نیاز به فیلم های اموزشی نا کار امد

%100 تست شده وبدون مشکل خاموشی

 


حل مشکل اکانت گوگل G935F frp بدون باکس وخاموشی

این مدل یعنی SAMSUNG G935F Galaxy S7 Edge  بعد از فلش و یا وایپ با مشکل Fro ON و گیر کردن در اکانت گوگل مواجه می شود. راه کار های زیادی برای حل این مشکل در نت وجود دارد که هیچ کدام روی این مدل جوابگو نیست ونخواهد بود. راه کار هایی شمامل 
1- Reset Frp  توسط باکس ها = که تا به الان هیچ باکسی توانایی ریست FRP این مدل رو ندارد.
2- حدف توسط OTG = که این روش هم روی این مدل جوابگو نیست و نخواهد بود.
3- حدف توسط برنامه Side Sync = که این روش هم مانند روش های بالا در هیچ نسخه ای روی این مدل جواب نمی دهد.
4- حدف توسط رایت فایل SBOOT =در نت چندین ورژن از فایل های sboot وجود دارد که با رایت هر یک از انها مشکل رفع نمی شود و نخواهد شد.
در کلام اخر تا به این لحظه یعنی 2016/04/28  ساعت 30 : 22هیچ سایت ایرانی ویا خارجی  اموزشی در مورد حل این مشکل قرار نداده و همگی منتظر اپدیت جدید ساپورتر های باکس ها هستند . سایت فایل فروش مفتخر است روشی 1000% عملی -بدون هیچ ریسک و یا رایت فایلی -بدون خاموشی .پریدن سریال و بیس باند و هنگ روی ارم  ارئه کند.
G935F/DS Custom Binary blocked by FRP Lock,G935F/DS Custom Binary blocked by FRP,G935F/DS frp lock,G935F/DS frp unlock,G935F/DS otg
,G935F/DS google account REMOVE,G935F/DS google account bypass,G935F/DS google account,G935F/DS google lock,G935F/DS Reset FRP
,G935F/DS Reset FRP file,G935F/DS Reset FRP,G935F/DS fix otg ,مشکل G935F/DS ,ارم G935F/DS,هنگ روی ارم G935F/DS,ارور G935F/DS,لوگو G935F/DS,هنگ روی لوگو G935F/DS,بالا نیامدن G935F/DS,قفل G935F/DS ,قفل گوگل G935F/DS ,مشکل قفل گوگل G935F/DS,انلاک G935F/DS ,اکانت گوگل G935F/DS ,مشکل اکانت گوگل G935F/DS ,اکانت جیمیل G935F/DS,جیمیل G935F/DS,حدف جیمیل G935F/DS,حذف اکانت جیمیل G935F/DS,فایل حل مشکل G935F/DS  frp,Galaxy S7 Edge Custom Binary blocked by FRP Lock,Galaxy S7 Edge Custom Binary blocked by FRP,Galaxy S7 Edge frp lock,Galaxy S7 Edge frp unlock,Galaxy S7 Edge otg,Galaxy S7 Edge google account REMOVE,Galaxy S7 Edge google account bypass,Galaxy S7 Edge google account,Galaxy S7 Edge google lock,Galaxy S7 Edge Reset FRP,Galaxy S7 Edge Reset FRP file,Galaxy S7 Edge Reset FRP,Galaxy S7 Edge fix otg ,مشکل Galaxy S7 Edge ,ارم Galaxy S7 Edge,هنگ روی ارم Galaxy S7 Edge,ارور Galaxy S7 Edge,لوگو Galaxy S7 Edge,هنگ روی لوگو Galaxy S7 Edge,بالا نیامدن Galaxy S7 Edge,قفل Galaxy S7 Edge ,قفل گوگل Galaxy S7 Edge ,مشکل قفل گوگل Galaxy S7 Edge,انلاک Galaxy S7 Edge ,اکانت گوگل Galaxy S7 Edge ,مشکل اکانت گوگل Galaxy S7 Edge ,اکانت جیمیل Galaxy S7 Edge,جیمیل Galaxy S7 Edge,حدف جیمیل Galaxy S7 Edge,حذف اکانت جیمیل Galaxy S7 Edge,فایل حل مشکل Galaxy S7 Edge  frp,G935F Custom Binary blocked by FRP Lock,G935F Custom Binary blocked by FRP,G935F frp lock,G935F frp unlock,G935F otg,G935F google account REMOVE,G935F google account bypass,G935F google account,G935F google lock,G935F Reset FRP,G935F Reset FRP file,G935F Reset FRP,G935F fix otg ,مشکل G935F ,ارم G935F,هنگ روی ارم G935F,ارور G935F,لوگو G935F,هنگ روی لوگو G935F,بالا نیامدن G935F,قفل G935F ,قفل گوگل G935F ,مشکل قفل گوگل G935F,انلاک G935F ,اکانت گوگل G935F ,مشکل اکانت گوگل G935F ,اکانت جیمیل G935F,جیمیل G935F,حدف جیمیل G935F,حذف اکانت جیمیل G935F,فایل حل مشکل G935F  frp,SM-G935F Custom Binary blocked by FRP Lock,SM-G935F Custom Binary blocked by FRP,SM-G935F frp lock,SM-G935F frp unlock,SM-G935F otg,SM-G935F google account REMOVE,SM-G935F google account bypass,SM-G935F google account,SM-G935F google lock,SM-G935F Reset FRP,SM-G935F Reset FRP file,SM-G935F Reset FRP,SM-G935F fix otg ,مشکل SM-G935F ,,هنگ روی ارم SM-G935F,ارور SM-G935F,لوگو SM-G935F,هنگ روی لوگو SM-G935F,بالا نیامدن SM-G935F,قفل SM-G935F ,قفل گوگل SM-G935F ,مشکل قفل گوگل SM-G935F,انلاک SM-G935F ,اکانت گوگل SM-G935F ,مشکل اکانت گوگل SM-G935F ,اکانت جیمیل SM-G935F,جیمیل SM-G935F,حدف جیمیل SM-G935F,حذف اکانت جیمیل SM-G935F,فایل حل مشکل SM-G935F  frp
 

خرید


دسته: سامسونگ |Samsung
فرمت فایل: rar
حجم فایل: 194 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 1

اموزش حل مشکل اکانت گوگل و ارور Custom Binary blocked by FRP Lock در گوشی Galaxy S7 Edge G935F بدون خاموشی و صد در صد تست شده

برچسب ها : حل مشکل اکانت گوگل G935F frp بدون باکس وخاموشی , G935F Custom Binary blocked by FRP Lock , G935F Custom Binary blocked by FRP , G935F frp lock , G935F frp unlock , G935F otg , G935F google account REMOVE , G935F google account bypass , G935F google account , G935F google lock , G935F Reset FRP , G935F Reset FRP file , G935F Reset FRP , G935F fix otg , مشکل G935F , ارم G935F , هنگ روی ارم G935F
 • موافقین ۰ مخالفین ۰
 • ۲۹ تیر ۹۵ ، ۰۷:۰۰
 • ۵۲ نمایش
 • احمد رضوانی